O mnie

Z trychologią jestem związana od 2014 roku. W owym czasie ukończyłam pierwsze warsztaty trychologiczne. Wtedy to zadecydowałam, że będę podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach, festiwalach i konferencjach trychologicznych. Kolejnym krokiem była obrona dyplomu na kierunku Trychologia kosmetyczno-fryzjerska w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Po studiach zostałam członkiem Polskiego Związku Trychologicznego. Śledzę na bieżąco najnowsze informacje odnoście przyczyn i sposobu prowadzenia terapii nadmiernego wypadania włosów oraz problemów skóry głowy.

Posiadam specjalistyczną wiedzę z zakresu diagnostyki skóry głowy i doboru produktu kosmetycznego do potrzeb petenta. Dzięki praktyce, nabytej wiedzy i umiejętności, a także nowoczesnemu sprzętowi mogę przeprowadzić kompleksowe zabiegi na skórze głowy i włosach. Na podstawie otrzymanych wyników analizuję schorzenie i w sposób rzetelny przedstawiam przebieg dalszej terapii.

Mój gabinet został zbudowany z wielką pasją i sercem. To w nim pozbędziemy się problemów, z którymi się borykasz. Serdecznie zapraszam